O nas


GABION BUDUX to producent gabionów, dostarczający Klientom nowoczesne i praktyczne rozwiązania służące zarówno zaplanowaniu przestrzeni publicznej, jak i przydomowej. Nasze kosze gabionowe znajdują szerokie zastosowanie oraz cieszą się sporym zainteresowanie wśród Kontrahentów.

Profesjonalna aranżacja ogrodów to także nasza specjalizacja. Wykonujemy projekty oraz montaż ogrodzeń gabionowych i elementów małej architektury. Produkujemy m.in. wiaty, altany, maskownice studni, donice oraz grille gabionowe.


Elewacje gabionowe

Gabion budux

Gabiony w ogrodzie? Nie tylko!

Kosze gabionowe stosowane są nie tylko do ogradzania domów lub w ogrodach jako dodatek dekoracyjny. Spotkać je możemy m.in. przy górskich drogach jako zabezpieczenie kamieni, które bez nich mogłyby osunąć się na jezdnię lub też jako element fortyfikacji w bazach wojskowych.

Jak widać kosze gabionowe są szeroko wykorzystywane w różnych branżach. Są niezwykle wytrzymałe i nie musimy się obawiać o ich uszkodzenie i rozsypanie się kamieni budujących nasze ogrodzenie wokół domu. Nie dziwi więc nikogo, że tak wiele osób i instytucji decyduje się na ich wykorzystanie w obrębie swoich nieruchomości.

BUDUX – najlepszy producent gabionów