O nas


GABION BUDUX to producent gabionów, dostarczający Klientom nowoczesne i praktyczne rozwiązania służące zarówno zaplanowaniu przestrzeni publicznej, jak i przydomowej. Nasze kosze gabionowe znajdują szerokie zastosowanie oraz cieszą się sporym zainteresowanie wśród Kontrahentów.

By zaoferować Klientom trwałe i efektowne konstrukcje, korzystamy z technik zgrzewania i spawania, a wszystkie części gabionów produkujemy sami. Dzięki temu przy każdym zleceniu możemy idealnie dopasować elementy do architektury terenu, przewidzianych przez Klienta zastosowań i jego poczucia estetyki. Naszym głównym celem jest tworzenie rzeczy absolutnie wyjątkowych, stąd ciekawie wykonane, pomysłowe projekty: gabionowe ściany, dekoracyjne stopnie i użytkowe schody, a nawet całe wnętrza, od podłogi po sufit wypełnione eleganckim kamieniem.

Profesjonalna aranżacja ogrodów to także nasza specjalizacja. Wykonujemy projekty oraz montaż ogrodzeń gabionowych i elementów małej architektury. Produkujemy m.in. wiaty, altany, maskownice studni, donice oraz grille gabionowe. Służymy także pomocą i poradą – sugerujemy rozwiązania, podsuwamy inspiracje, doradzamy, w jaki sposób wzbogacić przestrzeń lub wykorzystać efekt naturalnego kamienia.


Elewacje gabionowe

Gabion budux

Gabiony w ogrodzie? Nie tylko!

Kosze gabionowe stosowane są nie tylko do ogradzania domów lub w ogrodach jako dodatek dekoracyjny. Spotkać je możemy m.in. przy górskich drogach jako zabezpieczenie kamieni, które bez nich mogłyby osunąć się na jezdnię lub też jako element fortyfikacji w bazach wojskowych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu GABION BUDUX realizuje zlecenia związane z regulacją terenu: z nami Klienci są pewni, że wykonane wzmocnienia będą stanowić niezawodną ochronę dla fundamentów, zboczy czy dróg.

Ale gabiony to nie tylko zabezpieczenia terenu i atrakcyjny wygląd – to także funkcjonalna bariera akustyczna. Hałas, na przykład ruchliwej ulicy, po części jest pochłaniany przez wypełnienie, po części natomiast rozprasza się przez nieregularne kształty elementów materiału skalnego. Sprawia to, że konstrukcja bardzo dobrze odcina od niechcianych dźwięków i pozwala cieszyć się spokojem.

Jak widać kosze gabionowe są szeroko wykorzystywane w różnych branżach. Są niezwykle wytrzymałe i nie musimy się obawiać o ich uszkodzenie i rozsypanie się kamieni budujących nasze ogrodzenie wokół domu. Nie dziwi więc nikogo, że tak wiele osób i instytucji decyduje się na ich wykorzystanie w obrębie swoich nieruchomości.

Dane rejestrowe firmy
Nazwa firmy: Jacek PustulkaBUDUX
Adres: ul. Podrzecze nr 186,
33-386 Podrzecze
NIP: 646-172-44-20
REGON: 273583435

BUDUX – najlepszy producent gabionów