Referencje, certyfikaty, ważni współpracownicy


GABION BUDUX jest godny Państwa zaufania. By poprzeć to zdanie dowodami, na stronie tej prezentujemy zdobyte przez firmę certyfikaty, a także referencje od naszych najważniejszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi – chcemy, byście mieli Państwo pewność, że pracujecie z liderami w branży gabionów.

Certyfikaty

Nasze produkty spełniają wszystkie rygorystyczne normy unijne, posiadamy także zezwolenia odpowiednich służb. Uzyskane atesty gwarantują, że wykonane przez nas gabiony są trwałe, solidne i długowieczne, oraz że nie mają szkodliwego wpływu na środowisko. Decydując się na współpracę z nami, wybierają Państwo pewne i sprawdzone rozwiązania.

Referencje

Współpracujemy z wieloma dystrybutorami, a także firmami zajmującymi się zagospodarowywaniem terenów zielonych i realizowaniem projektów architektury krajobrazu (na przykład ParkM). W naszym portfolio znajdują się także elewacje wykonane na zlecenie firmy wykończeniowej FUH Witex. Pracujemy także z Klientami indywidualnymi, dla których wykonujemy ogrodzenia, altany czy tarasy.