Misje i wartości


Nasi Klienci cenią w ogrodzeniach i konstrukcjach gabionowych ich wytrzymałość, szybkość montażu, a przede wszystkim: elegancki, nowoczesny wygląd. Źródłem satysfakcji jest także możliwość wykorzystania ich na nieszablonowe sposoby, w rodzaju na przykład kamiennych wnętrz, balustrad czy okręgów dla roślin. Wiedząc, jaką wagę cechy te mają w Państwa oczach, nie mogliśmy nie uczynić z nich najważniejszych wartości w naszej pracy.

Najtrwalsze rozwiązania

By zaoferować Klientom maksymalną wytrzymałość i stabilność gabionów, dbamy o całkowite dopasowanie konstrukcji do terenu, na którym mają powstać. W tym celu wykonujemy bezpłatne pomiary, a wszelkie elementy wytwarzamy sami. Dzięki temu kosze i ocynkowane siatki stalowe nie tylko wyglądają estetycznie, ale przede wszystkim są trwałe. Nie zaszkodzi im ulewa ani grad, a zarówno wysokie, jak i niskie temperatury nie wpłyną na ich konstrukcję.

Klientów może także zainteresować fakt, że posługujemy się zarówno techniką zgrzewania, jak i spawania przy wytwarzaniu struktur. W zależności od terenu, wypełnienia i przewidywanego zastosowania gabionów, wybieramy metodę gwarantującą najbardziej trwałe, a zarazem funkcjonalne łączenie. Z nami mają więc Państwo pewność, że ogrodzenie wytrzyma zarówno własny ciężar, jak i działanie sił przyrody (opady, ale także na przykład ciśnienie wody) czy skaczących na konstrukcję zwierząt. Jesteśmy przewidujący, dlatego dbamy o to, by nasze produkty były mocne i solidne.

Oryginalność

Gabiony „przenoszone” i okrągłe, wykorzystane do zbudowania grilla czy tarasu – wiemy, że pomysłowość naszych Klientów nie zna granic i dotrzymujemy im kroku. Wytwarzamy konstrukcje o dowolnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu realizujemy nawet najbardziej nietypowe projekty. Z naszym udziałem powstają nowoczesne meble ogrodowe, przestronne wiaty, a nawet eleganckie elewacje budynków.

Z usług GABION BUDUX korzystają Klienci, którym zależy na niepowtarzalności. Unikamy szablonów, zamiast gotowych rozwiązań z wzornika wolimy pojechać na miejsce konstrukcji i zaplanować taką realizację, która będzie nie tylko pasować do otoczenia, ale przede wszystkim je wzbogaci. W ten sposób oferujemy Państwu nieszablonowe, wyjątkowe propozycje, które zapadają w pamięć i podkreślają urok każdej przestrzeni.